06.10.2025  16:53   Дмитро Колонєй

Обігрітися та померти: що заборонено робити в оселях нагадали комунальники Харкова

Поради від фахівців Харкова, які врятують від трагедії.

Померти у власній осели можна, якщо робити заборонені фахівцями дії: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, через похолодання на вулиці, багато хто намагається обігріти оселю будь-яким доступним способом.
 
Харківські газовики нагадують, що  використовувати газові плити чи духовки для опалення категорично заборонено. Це небезпечно і може мати трагічні наслідки.

Чому це небезпечно

Під час нестачі кисню утворюється чадний газ та
 
  • швидко накопичується в кров.
  • викликає головний біль, нудоту, запаморочення та навіть втрату свідомості або смерть.
Комунальники закликають берегти себе та використовувати газові прилади тільки за призначенням.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що штучний інтелект викликає психоз.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день