02.10.2025  11:55   Віталій Хіневич

В Укренерго розповіли про ситуацію з електрикою

Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Укренерго.
 
Сьогодні, 2 жовтня, станом на 9:30, воно було на 2,1% вищим, ніж в цей же час попереднього  дня – у середу. 
 
«Причина – утримання хмарної погоди з опадами майже на всій території України, а також – суттєве зниження температури у більшості регіонів.
 
Сьогодні залишається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 10:00 до 22:00», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові відновлено світло після нічної ворожої атаки.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день