02.10.2025 11:55 Віталій Хіневич
В Укренерго розповіли про ситуацію з електрикою
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання.
Сьогодні, 2 жовтня, станом на 9:30, воно було на 2,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу.
«Причина – утримання хмарної погоди з опадами майже на всій території України, а також – суттєве зниження температури у більшості регіонів.
Сьогодні залишається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у період з 10:00 до 22:00», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0