01.10.2025  15:00   Віталій Хіневич

У Харкові відновлено світло після нічної ворожої атаки

Внаслідок ворожого обстрілу Харкова керованими авіабомбами було пошкоджено лінію електропередачі у Салтівському районі.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Фахівці "Харківобленерго" оперативно здійснили комплекс відновлювальних робіт, і станом на зараз електропостачання на Салтівці повністю відновлено.
 
"Працюємо цілодобово. Наша головна мета – щоб харків'яни якнайшвидше отримували світло після ворожих обстрілів", – зазначив начальник Салтівського району електричних мереж Євген Бутков.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники продовжують усувати наслідки обстрілів Харкова.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день