01.10.2025 11:15 Віталій Хіневич
Випадок сказу на Харківщині: довелося викликати поліцію
Мешканка міста Люботин Люботинської територіальної громади 26 вересня 2025 року виявила на своєму подвір’ї лисицю, яка дивно поводилась та сховалась у собачій буді.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Власниця викликала поліцію. Через агресивну поведінку тварину було забито.
Спеціаліст ветеринарної медицини відібрав патологічний матеріал, який доставили до Харківської державної регіональної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для дослідження на сказ.
За результатами лабораторного аналізу в загиблої лисиці підтверджено захворювання на сказ.
Було введено карантинні обмеження на території міста Люботин з прилеглими до нього лісовими та польовими масивами. Також затверджено План заходів з метою ліквідації осередку сказу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0