26.09.2025 09:55
У Харкові відновили електропостачання після обстрілу
Енергетики невідкладно розпочали ремонтні роботи і працювали безперервно, аби якнайшвидше повернути електроенергію харків'янам.

У Харкові відновили електропостачання після обстрілу
Фахівці АТ "Харківобленерго" повністю відновили електропостачання споживачам Харкова, які залишилися без світла внаслідок ворожої атаки безпілотників ввечері 23 вересня.
«Всі служби компанії перебувають у підвищеній готовності й роблять усе можливе, щоб забезпечити стабільне електропостачання жителям Харківщини у надзвичайно складних обставинах воєнного часу», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0