26.09.2025   
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285478-u-harkovi-vidnovili-elektropostachannya-pislya-obstrilu

У Харкові відновили електропостачання після обстрілу

Енергетики невідкладно розпочали ремонтні роботи і працювали безперервно, аби якнайшвидше повернути електроенергію харків'янам.


У Харкові відновили електропостачання після обстрілу
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Фахівці АТ "Харківобленерго" повністю відновили електропостачання споживачам Харкова, які залишилися без світла внаслідок ворожої атаки безпілотників ввечері 23 вересня.
 
«Всі служби компанії перебувають у підвищеній готовності й роблять усе можливе, щоб забезпечити стабільне електропостачання жителям Харківщини у надзвичайно складних обставинах воєнного часу», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раныше РЕДПОСТ писав, що комунальники наводять лад на прибудинкових територіях
←Вернуться Печать