25.09.2025 15:00
У Харкові зекономили 72 мільйони гривень для відбудови житла
Департамент з благоустрою, відбудови та реконструкції зекономив понад 72 млн грн за рахунок проведення відкритих торгів.

У Харкові зекономили 72 мільйони гривень для відбудови житла
Про це
повідомили сьогодні, 25 вересня, на позачерговій сесії Харківської міської ради, передає
РЕДПОСТ.
Зекономлені ресурси будуть спрямовані на відновлення пошкоджених об’єктів у Харкові.
«Ми провели відкриті торги щодо відбудови житлового фонду. І завдяки цьому нам вдалося зекономити 72 млн грн, які тепер будуть спрямовані на відновлення ще двох житлових будинків», - зазначив міський голова Ігор Терехов.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що Харків продовжив
мораторій на місцеві податки для бізнесу до кінця 2025 року.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0