Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285439-u-harkovi-zekonomili-72-milyoni-griven-dlya-vidbudovi-zhitla
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285439-u-harkovi-zekonomili-72-milyoni-griven-dlya-vidbudovi-zhitla
У Харкові зекономили 72 мільйони гривень для відбудови житла
Департамент з благоустрою, відбудови та реконструкції зекономив понад 72 млн грн за рахунок проведення відкритих торгів.
У Харкові зекономили 72 мільйони гривень для відбудови житла
Про це повідомили сьогодні, 25 вересня, на позачерговій сесії Харківської міської ради, передає РЕДПОСТ.
Зекономлені ресурси будуть спрямовані на відновлення пошкоджених об’єктів у Харкові.
«Ми провели відкриті торги щодо відбудови житлового фонду. І завдяки цьому нам вдалося зекономити 72 млн грн, які тепер будуть спрямовані на відновлення ще двох житлових будинків», - зазначив міський голова Ігор Терехов.
Раніше РЕДПОСТ писав, що Харків продовжив мораторій на місцеві податки для бізнесу до кінця 2025 року.