24.09.2025  19:10   Дмитро Колонєй

На Харківщині оголосили підозру посадовиці окупаційного уряду

Чим саме займалася мешканка Харківщини коли її селище захопили росіяни з'ясували правоохоронці.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ,  47-річна мешканка Великого Бурлука, яка працювала у відділі бухгалтерського обліку Вільхуватської сільської ради, під час окупації селища росіянами, співпрацювала із загарбниками:  
 
  • у серпні 2022 року жінка обійняла посаду «и.о. бухгалтера отдела по социальной работе Государственного учереждения Териториальний центр социального обслуживания (предоставления социальних услуг) Военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области».
  • взяла на себе ведення фінансової документації.
  • оформлвала і розподіляла псевдосоціальні виплати,
  • облікувала ресурси,
  • вела підготовку звітності для «нової влади».
Жінці повідомлено про підозру у скоєнні злочину.  
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ  писав, що у Харківській області заочно повідомили жінці про підозру у колабораційній діяльності.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день