Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285411-na-harkivschini-ogolosili-pidozru-posadovitsi-okupatsiynogo-uryadu
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1285411-na-harkivschini-ogolosili-pidozru-posadovitsi-okupatsiynogo-uryadu
На Харківщині оголосили підозру посадовиці окупаційного уряду
Чим саме займалася мешканка Харківщини коли її селище захопили росіяни з'ясували правоохоронці.

Як повідомляє РЕДПОСТ, 47-річна мешканка Великого Бурлука, яка працювала у відділі бухгалтерського обліку Вільхуватської сільської ради, під час окупації селища росіянами, співпрацювала із загарбниками:
- у серпні 2022 року жінка обійняла посаду «и.о. бухгалтера отдела по социальной работе Государственного учереждения Териториальний центр социального обслуживания (предоставления социальних услуг) Военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области».
- взяла на себе ведення фінансової документації.
- оформлвала і розподіляла псевдосоціальні виплати,
- облікувала ресурси,
- вела підготовку звітності для «нової влади».
Жінці повідомлено про підозру у скоєнні злочину.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області заочно повідомили жінці про підозру у колабораційній діяльності.