10.09.2025  16:02   

Харківські монтери ліквідували понад 60 аварій на зовнішніх електромережах

Які ще робти виконували харківські фахівці розповіли у КП «Міськсвітло».


Харківські монтери ліквідували понад 60 аварій на зовнішніх електромережах
Як повідомляє РЕДПОСТ, протягом тижня бригади комунального підприємства 
  • усунули понад 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
  • замінили більше 30 світильників та майже 120 ламп.
  • відремонтували понад 130 світильників 
  • відновили роботу понад 2 км мереж освітлення.
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківське КП «Шляхрембуд» готує техніку та матеріали до осінньо-зимового періоду.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день