04.09.2025  15:35   Дмитро Колонєй

Хитрий ділок облаштував бізнес на захопленій у Харкові ділянці землі

Мешканець Харкова завдав шкоди на сотні тисяч гривень.

Як повідомляє РЕДПОСТ, 67-річний харків'янин без жодних правовстановлюючих документів
  • незаконно зайняв земельну ділянку, яка належить територіальній громаді Харкова;
  • самовільно побудував паркан по периметру земельної ділянки, загальною площею 1,1865 гектара;
  • став використовувати її для стоянки великогабаритних транспортних засобів. 
 
Територіальній громаді було заподіяно шкоду на суму 300 тисяч гривень. 
 
Слідчі оголосили чоловіку підозру у самовільному зайняття земельної ділянки та самовільному будівництві. Йому загрожує до трьох років обмеження волі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині загинуло двоє людей, які намагалися розібрати ворожий дрон.
 

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день