03.09.2025  21:00   Дмитро Колонєй

У підземній школі Харкова відкрили новий кабінет-лабораторію та презентували фотовиставку

Мер Харкова Ігор Терехов завітав до підземної школи в Основ'янському районі міста.


У підземній школі Харкова відкрили новий кабінет-лабораторію та презентували фотовиставку
Як повідомляє РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов поспілкувався з першокласниками та випускниками й побажав учням успішного навчального року, відвідав новий кабінет-лабораторію, який облаштували за сприяння «Kharkiv IT Cluster». 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
У школі також презентували переїзну фотовиставку «Два часи - одне місто», на якій були представлені роботи учасників районного конкурсу, організованого за підтримки краєзнавця Володимира Дяткова.
 
Відкрили новий кабінет-лабораторію за сприяння Kharkiv IT Cluster у підземній школі: Новини Харкова
 
Відкрили новий кабінет-лабораторію за сприяння Kharkiv IT Cluster у підземній школі: Новини Харкова
 
Відкрили новий кабінет-лабораторію за сприяння Kharkiv IT Cluster у підземній школі: Новини Харкова
 
Відкрили новий кабінет-лабораторію за сприяння Kharkiv IT Cluster у підземній школі: Новини Харкова
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов поінформував про відкриття трьох підземних шкіл та скількі ще безпечних просторів для навчання з'явиться у Харкові до кінця 2025 року.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день