22.08.2025 17:40 Дмитро Колонєй
У Харкові знайшли хлопця, який зник три тижні тому
Де саме відшукали хлопчину з Харкова розповіли правоохоронці.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, харківські правоохоронці розшукали 15-річного хлопця, який 3 серпня 2025 року пішов з дому та вирушив до міста Київ. Завдяки скоординованим діям поліцейських його розшукали та повернули додому.
З хлопцем та його батьками поліцейські провели профілактичну бесіду з метою недопущення подібних випадків у подальшому.
Поліція закликає батьків
-
приділяти більше уваги дозвіллю та інтересам дітей,
-
підтримувати постійний діалог з молодшим поколнням
-
контролюйвати коло їхнього спілкування.
-
у разі зникнення дитини невідкладно телефонувати на лінію 102.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що стало відомо, де ховався хлопчик, якого розшукувала поліція під Харковом.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0