22.08.2025 11:15 Віталій Хіневич
Через ворожі обстріли частина населених пунктів Дергачівщини залишилися без світла
Вночі з 21 на 22 серпня російська армія завдала удару по енергетичній інфраструктурі на території Дергачівщини.
У зв'язку з пошкодженням високовольтної лінії наразі відсутнє електропостачання у Прудянці, Цупівці, Дубівці, Лобанівці, Токарівці Другій, Новій Козачій та Козачій Лопані.
Профільні спеціалісти-високовольтники докладають максимальних зусиль, щоб якомога швидше вирішити цю проблему.
«Шановні громадяни, просимо з розумінням поставитися до ситуації. Енергетики працюють на межі можливостей, ризикуючи власним здоров'ям та життям», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости