13.08.2025 18:19 Дмитро Колонєй
Шашистки з Харкова стали переможницями та призерками чемпіоната Європи
Спортсменки Харкова привезли з Італії нагороди континентальної першісті.
Як повідомляє
РЕДПОСТ юні спортсмени з Індустріального району успішно виступили на чемпіонаті Європи з шашок-100, який проходив 1-9 серпня в Італії.
У складі збірної України вихованки Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» вибороли чотири медалі серед дівчат до 16 років.
-
Катерина Мусієнко здобула «золото» у блискавичній програмі, «срібло» - у класичній та «бронзу» - у швидкій грі.
-
Василина Куценко стала срібною призеркою блискавичної програми.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0