04.08.2025 20:40 Дмитро Колонєй
Енергетики Харківщини вчергове здали донорську кров
Зростає кількість та розширяється склад донорів Харківщини.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, близько 100 осіб виявили бажання взяти участь у традиційній акції "Кров рятує життя", яка вже четвертий рік поспіль проходить в АТ "Харківобленерго". Зростає не тільки кількість учасників, але і склад: працівники долучають до донорства своїх родичів та знайомих, а в організованих заходах все частіше беруть участь районні підрозділи товариства.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0