Новость из раздела: Медицина
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1283788-energetiki-harkivschini-vchergove-zdali-donorsku-krov
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1283788-energetiki-harkivschini-vchergove-zdali-donorsku-krov
Енергетики Харківщини вчергове здали донорську кров
Зростає кількість та розширяється склад донорів Харківщини.

Як повідомляє РЕДПОСТ, близько 100 осіб виявили бажання взяти участь у традиційній акції "Кров рятує життя", яка вже четвертий рік поспіль проходить в АТ "Харківобленерго". Зростає не тільки кількість учасників, але і склад: працівники долучають до донорства своїх родичів та знайомих, а в організованих заходах все частіше беруть участь районні підрозділи товариства.
.jpg)


Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські правоохоронці здали донорську кров, щоб врятувати людські життя.