21.07.2025 17:32
Лікарі провели медичний огляд десятків біженців у Харкові (фото)
Медики Харкова завізитували до гуртожитку міста.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, лікарі Міської поліклініки №3 виїхали до одного з гуртожитків, де проживають внутрішньо переміщені особи.
Медики провели щеплення, виміряли тиск, рівень сатурації кисню тощо. Загалом терапевти оглянули понад 30 ВПО.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0