18.07.2025 13:15
У Харкові до кінця року буде 10 підземних шкіл
Будівництво підземних шкіл продовжується в Харкові.

У Харкові до кінця року буде 10 підземних шкіл
Про це сьогодні, 18 липня, в ефірі національного телемарафону
розповів міський голова Ігор Терехов, передає
РЕДПОСТ.
Мер повідомив, що зараз у місті вже функціонують чотири такі школи. Крім того, навчальні кабінети також облаштовані на шістьох станціях метрополітену.
«До початку навчального року плануємо відкрити три нові підземні школи, а до кінця календарного року - ще три. Загалом у місті працюватимуть десять підземних шкіл. Інші школярі, на жаль, поки навчатимуться дистанційно», - зазначив Ігор Терехов.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0