08.02.2024  16:06

Харківська лижниця завоювала «золото» та «срібло» паралімпійського Кубка світу

Харківська спортсменка Людмила Лященко успішно виступає в складі національної паралімпійської збірної України з лижних перегонів та біатлону.

Як повідомляє РЕДПОСТ, паралімпійка Людмила Лященко здобула 1 золоту та 3 срібні медалі на етапі Кубка світу.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Спортивні заходи відбулися в італійському Мартелло.

У змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в класі стоячи Людмила перемогла в гонці переслідування з біатлону і посіла другі місця в спринті та на середній дистанції у біатлоні. Також на її рахунку срібна медаль в спринті з лижних перегонів.

Загалом паралімпійська збірна України виборола на цьому етапі Кубка світу 6 золотих, 10 срібних та 6 бронзових  медалей.

Попереду у спортсменів боротьба за медалі чемпіонату світу, який у березні цього року відбудеться у Канаді.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харків’янка Людмила Ляшенко здобула 1 срібну та 3 бронзові медалі на престижних лижних змаганнях у Італії.