05.12.2023  16:30   Віталій Хінєвіч

У Харкові щодня курсує близько 70 трамваїв

До початку повномасштабної війни в місті Харкові щодня курсувало близько 170 трамваїв, а зараз у результаті ворожих обстрілів їх кількість зменшилася до 69.

 
Про це в інтерв'ю «Суспільне Харків» повідомив директор Департаменту будівництва та дорожнього господарства Дмитро Липовий, передає РЕДПОСТ.
 
За його словами, через війну сильно постраждало Салтівське трамвайне депо. До війни там було 160 одиниць техніки. Після обстрілів у тій чи іншій мірі було пошкоджено 125, з яких 30 знищено повністю.
 
«Тепер трамваї не можуть їздити там, де курсували раніше. Зокрема, трамвай №26 рухався від підстанції «Лосєве», що на ХТЗ. Вона повністю знищена, там нема струму. Крім того, від розворотного кола і до вулиці Героїв Праці - це салтівська гілка - повністю знищена контактна мережа», - розповів Дмитро Липовий.
 
Також він зазначив, що актуальним питанням є рух трамваїв на вул. Весніна. Оскільки там було кілька прямих влучань у рейки, якими до цього рухалася важка техніка, то відновити цей маршрут дуже складно.
 
«Натомість розглядається питання облаштування трамвайної гілки на паралельній вулиці з боку іподрому. Це ідея, яку зараз опрацьовують. Але для цього потрібна велика кількість залучених коштів та допомога фахівців», - зазначив директор департаменту.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові дві станції метрополітену будуть тимчасово зачинені для пасажирів.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день