11.10.2023  20:19   Дмитро Колонєй

Харківський сумоїст став чемпіоном світу

Міжнародні змагання, на яких триумфував харківський спортсмен, проходили у Японії.

Став чемпіоном світу харківський сумоїст Нікіта Каневський

Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на ХОВА, у столиці Японії з 6 по 8 жовтн відбувся чемпіонат світу з сумо. Спортсмен з Харківщини виборов золоту медаль цих змагань серед юніорів.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

На шляху до чемпіонського звання у ваговій категорії до 80 кг Нікіта Каневський здолав суперників з Азербайджану, Таїланду, Японії та у фіналі переміг естонського борця.

«Золото» Нікіти Каневського стало єдиним, яке здобула збірна України на цьому чемпіонаті. Загалом українські сумоїсти вибороли в Токіо 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

Участь в чемпіонаті взяли спортсмени з 29 країн світу.

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківський паверліфтер став переможцем престижного турніру.

Источник:   ХОВА
Тэги:  спорт, перемога, харків, сумо