05.08.2022  17:45   Віталій Хінєвіч

До Дня Незалежності України пройде національний кіно тур

Тур «Кіно заради Перемоги!» охопить 15 областе України.

кінотур
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Укрінформ.
 
Повідомляється, що державне агентство України з питань кіно на підтримку військових та внутрішньо переміщених осіб розпочинає національний тур  до Дня Незележності України “Кіно заради Перемоги!”.
 
Зазначається, що показ розпочинається 6 серпня і триватиме до кінця вересня. Проєкт складатиметься із двох частин: кінопоказів у громадах-осередках перебування внутрішньо переміщених осіб та військових частинах (у безпечних для перегляду місцях).
 
Всього тур охопить 15 областей: Київську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Волинську, Житомирську, Полтавську, Харківську, Чернівецьку та Запорізьку. Кінопокази вестимуться як із традиційним проєкційним обладнанням, так і за допомогою пересувного кінокомплексу – кіномобіля.
 
Варто зазначити, що у програму туру увійдуть: українські повнометражні ігрові, документальні й короткометражні фільми різних жанрів та авторів. Зірками-амбасадорами проєкту стануть Ада Роговцева, Катерина Степанкова, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв, Михайло Іллєнко, Олесь Санін, Ірма Вітовська, Сашко Лірник, Дмитро Лінартович, Олексій Тритенко та багато інших відомих акторів, режисерів і творців фільмів, які представлять глядачам свої картини на показах.
 
Відзначається, що з міркувань безпеки Держкіно не анонсуватиме заходи туру на широкий загал. Дізнатись  додаткову інформацію щодо участі у проєкті слід звертатися на сайт
 
Нагадаємо, у Нью-Йорку проходить фестиваль українського кіно.
 
Источник:   Укрінформ
Тэги:  кинотур
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день