29.04.2026 14:40 Віталій Хіневич
Поблизу Харкова в коробці виявили двох лисенят
Працівники «Харківобленерго» виявили двох лисенят, які перебували в коробці.
Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на КП «Центр поводження з тваринами».
«Малечу просто підкинули на територію підприємства у Васищево.
Хоча наш притулок займається тільки домашніми тваринами, ми не змогли залишити їх без допомоги.
Тому прийняли малюків та передали до ГО «Реабілітаційний центр «Акєла», де ними вже займаються фахівці!», - розповіли в Центрі поводження з тваринами.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0