20.04.2026  14:35   Віталій Хіневич

У Харкові врятували кота, який чотири дні провів на дереві

Тварина вистрибнула з вікна та опинилася на верхівці дерева, де перебувала чотири доби без їжі та води.


У Харкові врятували кота, який чотири дні провів на дереві
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Після безрезультатних спроб самостійно вирішити проблему власниця тварини звернулася до міських служб.
 
У результаті спільних дій працівників Департаменту надзвичайних ситуацій та СКП «Харківзеленбуд» кота зняли з висоти. 
 
Тварина не постраждала та була передана власниці.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники врятували кішку з висоти 12 метрів.
 
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день