24.03.2026 14:50 Віталій Хіневич
Харківські комунальники врятували кішку з висоти 12 метрів
Кішка два дні не могла самостійно спуститися з висоти 12 метрів, поки їй на допомогу не прийшли люди.
21 березня працівники Департаменту з надзвичайних ситуацій міської ради дізналися про кішку, яка не могла спуститися з тополі на Мереф’янському шосе.
Порятунок тривав близько 4 годин. Спершу намагалися допомогти працівники КП «Міськсвітло», але обладнання виявилося недостатнім. Тоді на допомогу прибула автовишка СКП «Харківзеленбуд», і кішку вдалося безпечно зняти.
Тварину того ж вечора привезли до притулку, де вона отримала повний ветеринарний огляд.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0