29.04.2026 14:15 Віталій Хіневич
Харківські комунальники виконують весняні роботи у дворах
Фахівці Філії «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» щодня виконують весняні роботи у дворах та слідкують за санітарним станом територій.
Також вони упорядковують клумби й квітники, розпушують ґрунт, сіють насіння квітів, зібране минулої осені, та розсаджують багаторічні рослини.
Для прикладу, з початку весняного періоду комунальники виконали санітарну обрізку приблизно 42 тис. кущів, пофарбували понад 34 тис. елементів благоустрою, розсадили близько 30 тис. багаторічних рослин.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0