29.04.2026  14:15   Віталій Хіневич

Харківські комунальники виконують весняні роботи у дворах

Фахівці Філії «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» щодня виконують весняні роботи у дворах та слідкують за санітарним станом територій.

 
Комунальники доглядають зелені насадження і газони, фарбують елементи благоустрою, передає РЕДПОСТ.
 
Також вони упорядковують клумби й квітники, розпушують ґрунт, сіють насіння квітів, зібране минулої осені, та розсаджують багаторічні рослини. 
 
 
Для прикладу, з початку весняного періоду комунальники виконали санітарну обрізку приблизно 42 тис. кущів, пофарбували понад 34 тис. елементів благоустрою, розсадили близько 30 тис. багаторічних рослин.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові триває ліквідація наслідків нічної атаки дронів.
 
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день