28.04.2026 15:45 Віталій Хіневич
У сквері Незалежності висадили 10 нових дерев
Комунальники висадили 10 нових дерев замість тих, що були знесені торік, відновлюючи зелену зону.
Фахівці СКП «Харківзеленбуд» підібрали для цієї локації в’язи, липи та горобину.
Усі саджанці - крупноміри віком 10-12 років.
Це гарантує їхню витривалість у міському середовищі та швидке формування густої крони.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0