28.04.2026  15:45   Віталій Хіневич

У сквері Незалежності висадили 10 нових дерев

Комунальники висадили 10 нових дерев замість тих, що були знесені торік, відновлюючи зелену зону.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Фахівці СКП «Харківзеленбуд» підібрали для цієї локації в’язи, липи та горобину. 
 
 
Усі саджанці - крупноміри віком 10-12 років. 
 
 
Це гарантує їхню витривалість у міському середовищі та швидке формування густої крони.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, у Харкові відновлено роботу технічних систем.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день