Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292363-u-skveri-nezalezhnosti-visadili-10-novih-derev
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1292363-u-skveri-nezalezhnosti-visadili-10-novih-derev
У сквері Незалежності висадили 10 нових дерев
Комунальники висадили 10 нових дерев замість тих, що були знесені торік, відновлюючи зелену зону.
.jpg)
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Фахівці СКП «Харківзеленбуд» підібрали для цієї локації в’язи, липи та горобину.
.jpg)
Усі саджанці - крупноміри віком 10-12 років.

Це гарантує їхню витривалість у міському середовищі та швидке формування густої крони.

Раніше РЕДПОСТ писав, у Харкові відновлено роботу технічних систем.