28.04.2026  14:55   Віталій Хіневич

У Харкові відновлено роботу технічних систем

За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» відновили 22 системи автоматичного доступу до укриттів.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Крім того, спеціалісти відремонтували більше 100 приладів обліку електроенергії, а також виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, усували наслідки негоди тощо.
 
Паралельно підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень було опрацьовано понад 12 тис. звернень від харків’ян.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові продовжують впорядковувати підземні переходи метро.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день