28.04.2026 14:55 Віталій Хіневич
У Харкові відновлено роботу технічних систем
За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» відновили 22 системи автоматичного доступу до укриттів.
Крім того, спеціалісти відремонтували більше 100 приладів обліку електроенергії, а також виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, усували наслідки негоди тощо.
Паралельно підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень було опрацьовано понад 12 тис. звернень від харків’ян.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0