28.04.2026  13:05   Віталій Хіневич

У Харкові продовжують впорядковувати підземні переходи метро

У КП «Харківський метрополітен» і надалі виконують роботи з прибирання та впорядкування підземних переходів станцій і прилеглих територій.

 
Фахівці підприємства здійснюють цілий комплекс заходів: миють і очищують переходи, оновлюють фарбування, впорядковують металеві конструкції, передає РЕДПОСТ.
 
Головне завдання — зробити інфраструктуру більш охайною та забезпечити пасажирам комфортні умови перебування.
 
 
Так, минулого тижня подібні роботи провели на станціях «Наукова» та «Індустріальна».
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що «Шляхрембуд» ліквідовує наслідки негоди.
 
Тэги:  метро, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день