Мережа центрів відновила повну роботу навіть під час бойових дій.

За чотири роки повномасштабної війни центри надання адміністративних послуг у Харкові видали понад 2,6 мільйона документів та сервісів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
На початку вторгнення частина процедур тимчасово призупинялася через безпеку, проте згодом роботу мережі вдалося стабілізувати.
Сьогодні харків’яни можуть отримати всі адміністративні послуги, зокрема:
ЦНАПи продовжують працювати для зручності містян, забезпечуючи доступ до необхідних сервісів навіть в умовах війни.
Комментариев: 0