24.02.2026  12:00   

Харків’яни вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання

Мешканці Харкова сьогодні, 24 лютого, долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб віддати шану загиблим внаслідок повномасштабної російської агресії.


Харків’яни вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
О 9:00 у середмісті Харкова зупинився рух транспорту, а пішоходи схилили голови в пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.
 
До акції долучилися міський голова Ігор Терехов, представники обласної влади, правоохоронних органів, військовослужбовці, громадські діячі, а також рідні та близькі загиблих харків’ян.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабну війну проти України.
 
Тэги:  харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день