24.02.2026 12:00
Харків’яни вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання
Мешканці Харкова сьогодні, 24 лютого, долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб віддати шану загиблим внаслідок повномасштабної російської агресії.

Харків’яни вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання
О 9:00 у середмісті Харкова зупинився рух транспорту, а пішоходи схилили голови в пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.
До акції долучилися міський голова Ігор Терехов, представники обласної влади, правоохоронних органів, військовослужбовці, громадські діячі, а також рідні та близькі загиблих харків’ян.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0