17.02.2026  13:15   Віталій Хіневич

Комунальники Харкова продовжують боротьбу з негодою

Працівники комунальних служб продовжують очищати місто від льоду та повалених гілок.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Працівники КП «Шляхрембуд» очищають територію від криги та посипають протиожеледними матеріалами дороги, тротуари, виходи з під'їздів, зупинки громадського транспорту, підходи до сміттєвих контейнерів, укриттів, бюветів, пунктів незламності тощо.
 
Також комунальники прибирають гілки, що впали внаслідок вчорашнього шквального вітру. 
 
 
Сьогодні до робіт залучено 1,8 тис. працівників і 145 одиниць спецтехніки підприємства.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день