17.02.2026 13:15 Віталій Хіневич
Комунальники Харкова продовжують боротьбу з негодою
Працівники комунальних служб продовжують очищати місто від льоду та повалених гілок.
Працівники КП «Шляхрембуд» очищають територію від криги та посипають протиожеледними матеріалами дороги, тротуари, виходи з під'їздів, зупинки громадського транспорту, підходи до сміттєвих контейнерів, укриттів, бюветів, пунктів незламності тощо.
Також комунальники прибирають гілки, що впали внаслідок вчорашнього шквального вітру.
Сьогодні до робіт залучено 1,8 тис. працівників і 145 одиниць спецтехніки підприємства.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0