17.02.2026  11:26   Рита Парфенова

У Харкові запровадили аварійні відключення світла

В області одночасно діють графіки аварійних і погодинних відключень для стабілізації роботи енергосистеми.


Фото з відкритих джерел

У Харкові та Харківській області запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

Такі заходи застосовані для стабілізації ситуації в енергомережі.

Водночас у регіоні продовжують діяти й графіки погодинних відключень.

Енергетики наголошують, що через обстріли енергетичної інфраструктури в різних регіонах країни ситуація залишається складною. Мешканців просять із розумінням поставитися до тимчасових обмежень електропостачання та дотримуватися рекомендацій щодо ощадливого споживання електроенергії.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в Харкові очистили від бурульок дахи 42 будинків.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день