17.02.2026   Віталій Хіневич
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1290085-komunalniki-harkova-prodovzhuyut-borotbu-z-negodoyu

Комунальники Харкова продовжують боротьбу з негодою

Працівники комунальних служб продовжують очищати місто від льоду та повалених гілок.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Працівники КП «Шляхрембуд» очищають територію від криги та посипають протиожеледними матеріалами дороги, тротуари, виходи з під'їздів, зупинки громадського транспорту, підходи до сміттєвих контейнерів, укриттів, бюветів, пунктів незламності тощо.
 
Також комунальники прибирають гілки, що впали внаслідок вчорашнього шквального вітру. 
 
 
Сьогодні до робіт залучено 1,8 тис. працівників і 145 одиниць спецтехніки підприємства.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові запровадили аварійні відключення світла.
 
←Вернуться Печать