25.12.2025 10:40 Віталій Хіневич
В Укренерго повідомили про ситуацію в енергосистемі країни
Вночі ворог продовжив атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури у кількох регіонах України.
Внаслідок цього – є
знеструмлені споживачі у Чернігівській, Сумській, Харківській та Дніпропетровській областях, передає
РЕДПОСТ.
Внаслідок складної ситуації в енергосистемі, зумовленої попередніми масованими російськими атаками, також наразі аварійно знеструмлена значна частина споживачів на Одещині.
Внаслідок дев’яти попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – сьогодні в усіх регіонах України упродовж всієї доби вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження споживання для промисловості та бізнесу і погодинні відключення для всіх категорій споживачів.
У всіх регіонах України зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0