24.12.2025 14:43 Віталій Хіневич
Ворог застосував РСЗВ «Торнадо-С» по енергооб’єкту в передмісті Харкова
24 грудня близько 5:30 збройні сили рф здійснили обстріл енергетичного об’єкта у передмісті Харкова. За попередньою інформацією, ворог застосував РСЗВ «Торнадо-С».
Згодом, у період з 10:20 до 10:45, війська рф повторно завдали ударів по вказаному об’єкту. Поранення отримали дев’ять співробітників.
Також пошкоджено транспортне підприємство, розташоване неподалік. Там загинув працівник, ще четверо — поранені.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ст. 438 КК України).
Наразі правоохоронці встановлюють тип озброєння, яким було завдано повторного удару.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що ворог
завдав серії прицільних ударів по ТЕЦ у найближчому передмісті Харкова.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости