25.12.2025  11:15   Віталій Хіневич

За тиждень «Міськсвітло» ліквідувало десятки аварій

Протягом тижня фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 60 аварій на мережах зовнішнього освітлення.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 56 світильників та 156 ламп. Ще майже 330 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу понад 1 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова продовжують наводити лад на дорогах та дворах.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день