Упродовж 10 грудня недоступні вихід №1 на «Метробудівників» та вихід №5 на «23 Серпня». Обмеження діють до завершення ремонтних робіт.

Харківський метрополітен повідомив про тимчасове обмеження доступу до двох пішохідних виходів, передає РЕДПОСТ.
Для користування пасажирів вони будуть зачинені через ремонтні роботи.
На станції «Метробудівників» до 17:00 закрито вихід №1, розташований у напрямку вулиці Дмитра Коцюбайла.
На станції «23 Серпня» до 16:00 не працює вихід №5, який веде у бік супермаркету «Класс».
У метрополітені зазначають, що роботи є тимчасовими та приносять вибачення пасажирам за незручності.
Комментариев: 0