06.12.2025 21:08 Мирон Зелений
У харківському метро засяяли вогниками ялинка та будиночок Святого Миколая (фото)
На станціях метро "Університет" та "Історичний музей" вже можна сфотографувалися у святкових локаціях.

Фото: Василь Голосний /
РЕДПОСТ
Посеред платформи станції "Університет" з'явилися ялинка та годинник, біля яких охоче фотографуються місцяни та гості Харкова.
А на станції метро "Історичний музей" розмістили будиночок Святого Миколая. Вже зараз у поштову скриньку "Пошти Святого Миколая", розташовану поруч, можна покласти листа з бажаннями.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости