10.12.2025   Рита Парфенова
Городской Дозор
Новость из раздела: Дороги та транспорт
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1288026-u-harkovi-timchasovo-zakrili-vihodi-na-dvoh-stantsiyah-metro-cherez-remont

У Харкові тимчасово закрили виходи на двох станціях метро через ремонт

Упродовж 10 грудня недоступні вихід №1 на «Метробудівників» та вихід №5 на «23 Серпня». Обмеження діють до завершення ремонтних робіт.

метро

Харківський метрополітен повідомив про тимчасове обмеження доступу до двох пішохідних виходів, передає РЕДПОСТ.

Для користування пасажирів вони будуть зачинені через ремонтні роботи.

На станції «Метробудівників» до 17:00 закрито вихід №1, розташований у напрямку вулиці Дмитра Коцюбайла.

На станції «23 Серпня» до 16:00 не працює вихід №5, який веде у бік супермаркету «Класс».

У метрополітені зазначають, що роботи є тимчасовими та приносять вибачення пасажирам за незручності.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в харківському метро засяяли вогниками ялинка та будиночок Святого Миколая (фото).
←Вернуться Печать