26.11.2025  10:50   Віталій Хіневич

Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо

Міська влада планує продовжити дію безкоштовного проїзду в пасажирському транспорті у 2026 році.


Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо
Про це міський голова Ігор Терехов повідомив в інтерв’ю інформаційному порталу «Новини.LIVE», передає РЕДПОСТ.
 
За словами мер, зараз усі види муніципального транспорту  працюють для харків’ян безкоштовно, і це суттєво допомагає мешканцям міста під час війни.
 
«У нас безкоштовний проїзд функціонує і в метро, і в тролейбусах, і в трамваях, і в автобусах. Це потрібно харків'янам. Завдяки цьому кожна родина економить 3-4 тис. грн на місяць. Це суттєва підтримка для людей. Тож наступного року будемо продовжувати безкоштовний проїзд», - зазначив Ігор Терехов.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові збільшили видатки на зарплати комунальникам та теплопостачання
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день