26.11.2025 10:50 Віталій Хіневич
Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо
Міська влада планує продовжити дію безкоштовного проїзду в пасажирському транспорті у 2026 році.

Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо
Про це міський голова Ігор Терехов
повідомив в інтерв’ю інформаційному порталу «Новини.LIVE», передає
РЕДПОСТ.
За словами мер, зараз усі види муніципального транспорту працюють для харків’ян безкоштовно, і це суттєво допомагає мешканцям міста під час війни.
«У нас безкоштовний проїзд функціонує і в метро, і в тролейбусах, і в трамваях, і в автобусах. Це потрібно харків'янам. Завдяки цьому кожна родина економить 3-4 тис. грн на місяць. Це суттєва підтримка для людей. Тож наступного року будемо продовжувати безкоштовний проїзд», - зазначив Ігор Терехов.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові збільшили
видатки на зарплати комунальникам та теплопостачання
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости