19.11.2025  14:55   Віталій Хіневич

У Харкові збільшили видатки на зарплати комунальникам та теплопостачання

Міська рада внесла зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2025 рік.


У Харкові збільшили видатки на зарплати комунальникам та теплопостачання
Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 19 листопада, на позачерговій сесії міськради, передає РЕДПОСТ.
 
Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, це обумовлено наданням Харкову додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування в сумі 224,1 млн грн.
 
За рахунок перерозподілу раніше затверджених бюджетних призначень були збільшені видатки на:
 
  • заробітну плату працівникам комунальних підприємств житлово-комунального господарства та метрополітену - на  205,6 млн грн;
  • безперебійне функціонування системи теплопостачання - на 46 млн грн;
  • виконання боргових зобов’язань комунальних підприємств «Харківські теплові мережі» та «Харківводоканал» за інвестиційними проєктами - на 353,3 млн грн;
  • надання допомоги військовим частинам та спеціальним органам з правоохоронними функціями - на 10 млн грн.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що Харків представив роботу Ситуаційного центру на польсько-українській конференції у Варшаві.

 

Тэги:  харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день