Новость из раздела: Влада
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287596-igor-terehov-nastupnogo-roku-bezkoshtovniy-proyizd-u-harkovi-zberezhemo
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287596-igor-terehov-nastupnogo-roku-bezkoshtovniy-proyizd-u-harkovi-zberezhemo
Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо
Міська влада планує продовжити дію безкоштовного проїзду в пасажирському транспорті у 2026 році.
Ігор Терехов: Наступного року безкоштовний проїзд у Харкові збережемо
Про це міський голова Ігор Терехов повідомив в інтерв’ю інформаційному порталу «Новини.LIVE», передає РЕДПОСТ.
За словами мер, зараз усі види муніципального транспорту працюють для харків’ян безкоштовно, і це суттєво допомагає мешканцям міста під час війни.
«У нас безкоштовний проїзд функціонує і в метро, і в тролейбусах, і в трамваях, і в автобусах. Це потрібно харків'янам. Завдяки цьому кожна родина економить 3-4 тис. грн на місяць. Це суттєва підтримка для людей. Тож наступного року будемо продовжувати безкоштовний проїзд», - зазначив Ігор Терехов.