17.11.2025 16:34 Дмитро Колонєй
На Харківщині молодик-лісоруб завдав шкоди державі на сотні тисяч гривень
Чим займався мешканець Харківщини встановили правоохоронці.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 23-річний мешканець села Миролюбівка на Лозівщині у травні 2025 року повадився їздити на територію державного підприємства НААН України у місцевій громаді.
-
озброївшись бензопилою, він зрубав дерева різних порід у межах захисного лісового насадження без дозвільних документів на проведення таких робіт.
-
розпиляв деревину на колоди,
-
завантажив їх до автомобіля і
-
перевіз до свого будинку.
Таким чином він завдав держпідприємству шкоду на суму майже 200 тис. гривень.
Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0