Новость из раздела: Надзвичайні події
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287303-na-harkivschini-molodik-lisorub-zavdav-shkodi-derzhavi-na-sotni-tisyach-griven
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1287303-na-harkivschini-molodik-lisorub-zavdav-shkodi-derzhavi-na-sotni-tisyach-griven
На Харківщині молодик-лісоруб завдав шкоди державі на сотні тисяч гривень
Чим займався мешканець Харківщини встановили правоохоронці.

Як повідомляє РЕДПОСТ, 23-річний мешканець села Миролюбівка на Лозівщині у травні 2025 року повадився їздити на територію державного підприємства НААН України у місцевій громаді.
- озброївшись бензопилою, він зрубав дерева різних порід у межах захисного лісового насадження без дозвільних документів на проведення таких робіт.
- розпиляв деревину на колоди,
- завантажив їх до автомобіля і
- перевіз до свого будинку.

Таким чином він завдав держпідприємству шкоду на суму майже 200 тис. гривень.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у передмісті Харкова зловмисники побили та пограбували чоловіка.