17.11.2025 15:25 Дмитро Колонєй
Міжнародний успіх: перемоги та призові місця харківських бадмінтоністів у Польщі
Харківські спортсмени успішно виступили на престижних турнірах.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, Раія Альмалалха та Софія Бєлобровчук стали віце-чемпіонками у парних змаганнях на турнірі для гравців до 19 років.
Відзначилися хакрівські представники й на змаганнях U15.
-
Чемпіоном у парному разряді став Єгор Чуркін в тандеме з представником Литви.
-
Бронзові нагороди виборола Яна Урбанська разом із полькою.
-
В одиночних змаганнях бронзову медаль виборов Остап Демченко.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські спортсмени стали призерами Кубку України з сумо.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0