17.11.2025  15:25   Дмитро Колонєй

Міжнародний успіх: перемоги та призові місця харківських бадмінтоністів у Польщі

Харківські спортсмени успішно виступили на престижних турнірах.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, Раія Альмалалха та Софія Бєлобровчук стали віце-чемпіонками  у парних змаганнях на турнірі для гравців до 19 років.
 
 
 
Відзначилися хакрівські представники й на змаганнях U15.
 
  • Чемпіоном у парному разряді став Єгор Чуркін в тандеме з представником Литви.
  • Бронзові нагороди виборола Яна Урбанська разом із полькою.
  • В одиночних змаганнях бронзову медаль виборов Остап Демченко.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські спортсмени стали призерами Кубку України з сумо.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день