07.11.2025 18:05 Дмитро Колонєй
У Харкові протягом тижня захворіли на ковід 29 містян
Яка епідситуація у місті розповіли в Департаменті охорони здоров’я Харкова.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Харкові з 30 жовтня по 5 листопада 2025 року
-
захворіло на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції 1165 осіб;
-
зафіксовано 29 лабораторно підтверджених випадків COVID-19;
-
госпіталізованих осіб з грипом та ГРВІ не було.
Звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно
-
звернутися до найближчого медичного закладу,
-
прийти з паспортом і
-
вакцинуватися.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ розповідав, як харківські медики врятувати жінку, яка пережила клінічну смерть.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0